Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jízdní řád

24. 5. 2012

 

Český svaz bojovníků za svobodu Kladno
a Československá obec legionářská Kladno
 
Vás zvou
 
PIETNÍ VZPOMÍNKU
K 70. VÝROČÍ VYHLAZENÍ
OBCE LIDICE
 
10. 6. 2012 – bezplatná kyvadlová doprava
 
KLADNO - LIDICE (tam):
 

 
ZASTÁVKA AUTOBUSU
ODJEZD I.
ODJEZD II.
1.
nám. Svobody (u bývalého Lidového domu)
8:30 hodin
9:10 hodin
2.
Okresní úřad (bývalý)
8:33
9:13
3.
nám. Sítná (u hotelu Kladno)
8:36
9:16
4.
U Hvězdy
8:39
9:19
5.
Vodárenská (u Klubka č.19)
8:42
9:22
6.
Památník Lidice - příjezd
9:00 hodin
9:40 hodin

 
LIDICE - KLADNO (zpět):
 

 
ZASTÁVKA AUTOBUSU
ODJEZD I.
ODJEZD II.
1.
Památník Lidice - odjezd
13:00 hodin
13:30 hodin
2.
Kladno - příjezd
13:30 hodin
14:00 hodin

 
11. 6. 2012
 
              Vás zveme na akci ZO ČSBS Lidice. Sejdeme se u sochy Lidické ženy u školy na Amálce v  7:45 a v  8:00 v  kladenském gymnáziu v tělocvičně a poté u sochy Lidické matky.
 
Doprava autobusem z Kladna
 do Ležáků na pietní vzpomínku v neděli dne 24. 6. 2012
 
              6:00 hod. Kladno u Hvězdy
            6:15 hod. Lidická galerie
            6:40 hod. Praha – Ruzyně, U bílého domu
 
Odjezd z Ležáků 13:30 hodin
Český svaz bojovníků za svobodu Kladno
a Československá obec legionářská Kladno
 
Vás zvou
 
PIETNÍ VZPOMÍNKU
K 70. VÝROČÍ VYHLAZENÍ
OBCE LIDICE
 
10. 6. 2012 – bezplatná kyvadlová doprava
 
KLADNO - LIDICE (tam):
 

 

 
ZASTÁVKA AUTOBUSU
ODJEZD I.
ODJEZD II.
1.
nám. Svobody (u bývalého Lidového domu)
8:30 hodin
9:10 hodin
2.
Okresní úřad (bývalý)
8:33
9:13
3.
nám. Sítná (u hotelu Kladno)
8:36
9:16
4.
U Hvězdy
8:39
9:19
5.
Vodárenská (u Klubka č.19)
8:42
9:22
6.
Památník Lidice - příjezd
9:00 hodin
9:40 hodin

 

 
LIDICE - KLADNO (zpět):
 

 

 
ZASTÁVKA AUTOBUSU
ODJEZD I.
ODJEZD II.
1.
Památník Lidice - odjezd
13:00 hodin
13:30 hodin
2.
Kladno - příjezd
13:30 hodin
14:00 hodin

 

 
11. 6. 2012
 
              Vás zveme na akci ZO ČSBS Lidice. Sejdeme se u sochy Lidické ženy u školy na Amálce v  7:45 a v  8:00 v  kladenském gymnáziu v tělocvičně a poté u sochy Lidické matky.
 
Doprava autobusem z Kladna
 do Ležáků na pietní vzpomínku v neděli dne 24. 6. 2012
 
              6:00 hod. Kladno u Hvězdy
            6:15 hod. Lidická galerie
            6:40 hod. Praha – Ruzyně, U bílého domu
 
Odjezd z Ležáků 13:30 hodin
 
 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 157198
Měsíc: 1765
Den: 64