Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivní podzim 2013

20. 10. 2013

 

 

Aktivní podzim v naší 3.MO SDČR o.s Kladno
Přestože ještě doznívaly pobytové dovolené, kterých se naši členové často zúčastňují i ve spolupráci s jinými kluby / čtěte článek o pobytu v Tatrách –pořádalo 1.MO SDČR a Sezimově Ústí – pořádal Diaklub /, probíhaly v naší organizaci další aktivity.
 Na pozvání městské policie se 12 členek zúčastnilo 20.9.besedy o bezpečnosti seniorů, líbila se nám Mariánská pouť v Kamenných Žehrovicích. Hodně členů se přišlo podívat na výstavu s přímou účastí KRS v Domě techniky.
Od 7.10 skupina 8 členek navštěvovala kurzy počítačů s výraznou dotací KRS. Kurz úspěšně ukončily 18.10. a všechny obdržely osvědčení.

absolventky.jpg

Turistické vycházky směřovaly tenkrát na Ostrovec s pí Sudíkovou a na Čabárnu s pí Svitákovou. Obě měly dobrou účast a vydařilo se i počasí.
Nezanedbali jsme ani kulturní akci podporovanou Magistrátem města Kladna ke Dni seniorů-představení Podivný případ se psem nás nutilo k zamyšlení o lidech, kteří jsou trochu jiní.
Zajímavá byla návštěva radia Region /čtěte článek Návštěva Českého radia Region/

 

08-img_0164.jpg

 
 
a v Toulcově dvoře, která nahradila plánovaný skanzen Řepora, který byl z důvodů filmování uzavřen.

18-img_0212.jpg

Jak můžete z výčtu aktivit vidět, je naše činnost bohatá a jsme rádi, když odchází naši členové z uskutečněných akcí spokojeni.